DUYGULARIN PAYLAŞILDIĞI MEKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DUYGULARIN PAYLAŞILDIĞI MEKAN

DUYGULAR PAYLAŞILDIKÇA GÜZELDİR (MADE IN BY OZGUR PRODUCTION)

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Galatasaraylı ve Fenerbahçeli Fanatik Spikerler

YazarMesaj
ozgur_06
Admin
Admin
ozgur_06

Galatasaraylı ve Fenerbahçeli Fanatik Spikerler Empty
MesajKonu: Galatasaraylı ve Fenerbahçeli Fanatik Spikerler   Galatasaraylı ve Fenerbahçeli Fanatik Spikerler EmptySalı Şub. 26, 2008 1:29 am

FENERLİ SPİKER: Sayın seyirciler, şimdi de Avrupa’da Milan’a rezil olan G.Saray çıkıyor sahaya… Ve işte şampiyon Fener…

CİMBOMLU SPİKER: Sevgili Cimbomlular, F.Bahçe sahaya çıkıyor, kadrolara bakıyorum, Rüştü’den başkasını tanımıyorum…

FENERLİ SPİKER: İnşallah bu ucube stadın skorbordu çalışıyordur, şu yanımdakı dallama gol tabelasında görsün Fenerli futbolcuları…

CİMBOMLU SPİKER: F.Bahçeli futbolcuların elinde bir pankart var. Tam belli olmuyor ama ‘Bize acı Aslan kardeş’ yazıyor galiba…

FENERLİ SPİKER: Maç başladı ve Fener oynuyor, G.Saray seyrediyor. Keşke bizim çocuğun Tasolarını G.Saraylı futbolculara getirseydim de boş kalmasalardı…

CİMBOMLU SPİKER: Biri şu yanımdaki futbol cahiline maçın başlamadığını söylesin. Fener ısınıyor, G.Saray soyunma odasında çay içiyor.

FENERLİ SPİKER: Maçtan sonra da soğuk su içersiniz. Bizimkiler sahiden çalışıyormuş, bir de ‘idman yapmıyorlar’ derler…

CİMBOMLU SPİKER: ]…Ve maç başlıyor, haydi G.Saray… Göster şu ecnebi, artı bir Fenerbahçe’ye…

FENERLİ SPİKER: Haydi Fenerbahçe. Yine dağıt Cimbom’u, yerlere ser, mesaj geç, motive et…

CİMBOMLU SPİKER: Pozisyonda hiçbir müdahale yok, hakeme bakıyoruz… ‘yuh’ olsun, gereksiz kart…

FENERLİ SPİKER: İlk dakikalarda atarız. alex gidiyor, kazma hasan indiriyor, ‘oha’ diyorum sadece…

CİMBOMLU SPİKER: Maçın sonlarına yaklaşıyoruz, henüz Kerem’i göremedik. Sanırım bizim televizyon sahanın Rüştü kısmının yayın hakkını satın almış…

FENERLİ SPİKER: Rüştü herhalde çocuğu ile top oynarken daha çok zorlanıyordur. Emre’nin şutu eldiveninin kovuğuna bile gitmedi…

CİMBOMLU SPİKER: İsimlerde bir karışıklık olursa özür dilerim, çünkü bunların yarısından çoğunun sırtında ‘Mirkoviç’ yazıyor…

FENERLİ SPİKER: Hakemden bahsetmek istiyorum biraz… Bu maçta görevli olmasa sanırım yüzüne sarı-kırmızı boya sürüp, G.Saray tribünlerinde, ‘Vur… Kır… Parçala… Bu maçı kazan’ diye tezahurat yapardı…

CİMBOMLU SPİKER: Hakem Fener’in ikinci yerli futbolcusu gibi oynuyor… Fener’in yerlileri Rüştü ve Erol Ersoy bugün …

FENERLİ SPİKER: Aaa… Oyuna Arif giriyor. Bu çocuk Avrupa’ya gitmemiş miydi?… Sanırım Hakan Şükür de kale arkasında ısınıyor…

CİMBOMLU SPİKER: Yayınımız burada sona eriyor, şunu söyleyeyim Fener’i resmen elimizden kaçırdık… Ben şimdi Cimbom adına yanımdaki spikerin ağzını - burnunu dağıtacağım…

FENERLİ SPİKER: Bu skor G.Saray’ın Fener karşısında, kendi sahasında aldığı bir zafer. Bu gece G.Saray Adası’nda bunu kutlarlar herhalde… Ama müsade ederseniz ben döner bıçağı ile şu spikeri kutlayacağım…

CİMBOMLU SPİKER: (Yayından sonra) Offf… Ne zor şey Beşiktaşlı olup G.Saray maçı anlatmak yaa…

FENERLİ SPİKER: (Yayından sonra) Ne yaparsın ekmek parası işte…
Olsun bu skor bize yaradi…
http://ozgr.niceboard.net

Galatasaraylı ve Fenerbahçeli Fanatik Spikerler
1 sayfadaki 1 sayfası