DUYGULARIN PAYLAŞILDIĞI MEKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DUYGULARIN PAYLAŞILDIĞI MEKAN

DUYGULAR PAYLAŞILDIKÇA GÜZELDİR (MADE IN BY OZGUR PRODUCTION)

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BİR GS'Lİ,BİR FB'Lİ VE BİR BJK'Lİ

YazarMesaj
ozgur_06
Admin
Admin
ozgur_06

BİR GS'Lİ,BİR FB'Lİ VE BİR BJK'Lİ Empty
MesajKonu: BİR GS'Lİ,BİR FB'Lİ VE BİR BJK'Lİ   BİR GS'Lİ,BİR FB'Lİ VE BİR BJK'Lİ EmptyPerş. Şub. 28, 2008 3:18 pm

Bir GSli, bir FENERLİ ve BJKli Türkiyede nüfus sayımları yapılırken, sokağa çıkmak yasak olmasına rağmen dışarı çıkarlar.... Mahkemeye çıkarılırlar... karar İDAM..(biraz ağır bir ceza oldu ama..) itiraz ederler ve karar ömür boyu hapis cezasına çevrilir. Ama o gün Hakim'in iyi gününe denk geldiği için cezayı kaldırıp hepsine 20 kırbaç ceza verir. Bizimkileri sempatik bulduğu içinde bi kıyak daha yapıp herkese cezasını hafifletmek için bir istek hakkı tanır...
GS'li: "Sırtıma bir yastık bağlayın" der. 10 kırbaçtan sonra yastık paramparça olur ve pek fayda etmez.
Uyanık FENERLİ bunu görünce "Sırtıma iki yastık bağlayın " der. Ama iki yastık bile 10 kırbaca dayanamaz.
Sıra BJKlıya gelince Hakim: "Bak BEŞİKTAŞLI sana acıdım. Süper Ligde başarısız oldunuz,kaç senedir şampiyon olamıyorsunuz.Hakemlerden çektiniz. Bu yüzden sana iki istek hakkı veriyorum"
Peki der BEŞİKTAŞLI:"O zaman bana 40 kırbaç vurulsun". Herkes şaşkına döner.
Hakim:"peki ikinci isteğin nedir?" diye sorar...
BEŞİKTAŞLI pis pis sırıtarak " FENERBAHÇELİYİ sırtıma bağlayın" der
http://ozgr.niceboard.net

BİR GS'Lİ,BİR FB'Lİ VE BİR BJK'Lİ
1 sayfadaki 1 sayfası