DUYGULARIN PAYLAŞILDIĞI MEKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DUYGULARIN PAYLAŞILDIĞI MEKAN

DUYGULAR PAYLAŞILDIKÇA GÜZELDİR (MADE IN BY OZGUR PRODUCTION)

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sözler.....

2 posters
YazarMesaj
ozgur_06
Admin
Admin
ozgur_06

Sözler..... Empty
MesajKonu: Sözler.....   Sözler..... EmptyC.tesi Şub. 23, 2008 8:42 pm

::: ağaçları gümüş gibi aydınlatan ayın üzerine yemin ederim ki içtiğim her damla su zehir olup ayırsa da ruhumu bedenimden yine vazgeçmem seni sevmekten

::: sensiz geçen zaman bana zehir oldu, senin yokluğun benim sonum oldu. güneş doğmaz,günler geçmez oldu, anladım ki bu yaşam sensiz geçmez oldu ay yüzlüm.

::: Her şey seni tanımakla başladı,sana olan duygularımı anlatamıyorsam bil ki bunun bir nedeni vardır.hayat o kadar nankör ki o kadar acımasız ki,seni bile karşıma sahipli çıkardı.ya da ben nankörüm bana sunduğun bunca güzelliklere karşı hala sitem edebiliyorum şimdi sana soruyorum hayatımı haklı ben mi....

::: Sensizlikle oluştu yaram fakat sen bile çare olamayacaksın artık...

::: Seni sevdim her nefes alışımda, Sana bağlandım her adımında, Şimdi yoksun buralarda, Bir kalp var uğruna can veren can Her şeye rağmen, SENİ SEVİYORUM BİTANEM

::: Her Gün Kendime Yeni Bir Beyaz Sayfa Açıyorum Anladım Ki Sayfa Siyah Dahi Olsa İmzayı Atan Kalemin Rengidir."İnsanın Kendisi"

::: Dün geceden kalma sarhoş bir pişmanlık nar bedenimde,yırttığım fotoğraflarını yapıştırdım ayrılık yorgunu ellerimle,yaktım tüm ışıkları,dinledim sevdiğin bütün şarkıları,anladım yoksun artık,ateşe verdim kokunun sindiği bütün odaları...

::: giden her yolcunun arkasından su dökülür hayırlı gitsin ve hayırlı dönsün diye sende bir yolcusun benim hayatımda ama sakın sevinme yolcu çünkü arkana dönüp baktığında yolunu göz yaşlarımla sulamayacağım

::: ayrılığın bedelini binlerce kez çekerek ödedim...bu şehirleri bu sokakları adım adım milim milim boynu bükük gezdim....şu an ne haldeyim ne dertteyim nerden bileceksin be GÜLÜM...onun için en son dileğim seni son kez ölmeden göreyim....

::: KAL NE OLUR HEP KOLLARIMDA KAL YARDIM ET SAHTE MUTLULUKLARI GÖĞÜSLEMEYE ``Gideceğim``DEMEDEN ÖNCE GEL CANIMI AL İNANMIYORUM ARTIK YALAN SEVGİNE

::: Bu gönül kuşu posta güvercinine benzemez...Kondu mu bir yere kanatlanmayı bilmez.....

::: Bazen Sana Uzaklığımın Ateşi Düşüyor Yüreğime Sensiz Kaç Gün, Kaç Gece Geçti Üstümüzden. Bu Şehrin Bütün Ağırlığıyla İsyan Ve Baş Kaldırışlarımın Bazılarını Yeni Gün Doğumlarına Bıraktım BUNU BÖYLE BİL

::: aklım almıyor hala gidişini dün müydü bin yıl mı oldu yoksa anlayamadım gülüm sınırsız sanırdım yüreğimi ama sığmıyor acın yüreğime sığdıramadım gülüm bir boşluk ki geride kalan dolmuyor hiçbir şeyle dolduramadım gülüm maskemi takıyorum da ara sıra uymuyor üzerime dikilen elbiseler uyduramadım gülüm biliyor musun pes etmedim hala ama yine de diyorum ki bazen acaba gelsem mi yanına

::: BAŞKA TENE BULAŞMIŞ KİRLİ SABAHLARIN VAR SENİN BOYUNU AŞMIŞ BÜYÜK GÜNAHLARIN VAR BİR LEKE GİBİ KALSIN ALNINDA İHANETIN MAHŞERE DEK SİLİNMEZ BENDEKİ BU NEFRETİN KOPTUĞU YERDE BIRAK BU MASAL BÖYLE BİTSİM BİR ZANAMLAR "HERŞEYİMDİN" ARTIK "HİÇBİRŞEYİMSİN"

::: Sen mehtaptaki yıldızlar kadar parlak aşk sözcükleri kadar yalansın...

::: Hayati yalanlarla kazanmaktansa gerçeklerle kaybetmeye razıyım!

::: Seni sevdim ne yazık ki söyleyemedim. Sen bir umuttun yüreğimde büyüttüğüm. Bazen karanlık gök yüzünde ışıldayan bir yıldız, bazen de göremediğim masum bir melektin. Ben se seni senden habersiz seven biriydim...

::: BU HAYATIMIN DÖNÜM NOKTASI GEÇMİŞİMİ SİLİYORUM GELECEK İSE SEÇİMİMİ YAPMAMI BEKLİYOR...GEÇMİŞTE YAPTIĞIM HATALAR İÇİN KENDİMİ BAĞIŞLIYOR VE YENİ BİR HAYATA BAŞLIYORUM

::: Unutulduğunu sandığın her dakikam seni düşünmekle geçti yokluğunda,ne kadar istesem de arayamadım,istemediğini düşünerek.Sanki anlamsız olan her şey beni buldu sensiz.Benim için mutluluğun anlamı sensin,sensiz mutluluk sensiz huzur olamaz inan.Dön ve bana hayat ver,ben bitmeden beni bul.Hiç bir şey için ne olursa olsun mecbur değiliz ayrılığa "GÜZELİM...Asla unutulmadın..

::: Ayrılıkta bir olanaktır bilirsin ince bir sis bir hüzün örtüsü dumanlı bir ıslık yakışır şimdi dudaklarıma bırakıp giderim

::: Sevdimse verdiğin yürekle sevdim sen açtın bu ufku karşıma yürüdüm bir yolun sonuna geldim yıkık üzgün paramparça ve sensiz.

::: Doğan her güneş umut,Gülen her insan içtenlik,Yağan her yağmur sevgi,Attığın her adım hedef,Yaşadığın her an sana mutluluk getirsin.(GÜLÜM)

::: Umuda bin kursun sıksa da zulüm, unutma umuda kursun islemez gülüm. Son solan gül ben olsam da, yolunda öleceğim söz gülüm.

::: Sevdim de ne geçti elime her türlü çile verdin seven kalbime düşündüm taşındım kendi kendime…kendime yeni bir sevda arayacağım bundan sonra seni unutacağım...

::: hatıralar iz bırakır göz yaşları gibi silemezsin !

::: SENI SENSIZ YASAMAK EN KÖTÜ KADER OLSA GEREK EYYY BENIM HASRET KOKAN SEVGILIM BU AYRILIGA DAYANIRMI YÜREK GEL DESEM GELEMEZSIN BILIYORUM AMA BEN SENI VE HAYALLERINI YASIYORUM SENINLEYIM VE TEKIM!!!!

::: bir gün bensiz bir yerde ağlarsan her düsen göz yaşlarında beni hatırla hafifçe yağan bir yağmurda saçlarını okşayan her damlada beni hatırla hiç aşık oldun mu diye soran olursa olmadım derken beni hatırla seni sevdiğimi daima hatırla

::: En mutlu gününde yanında yoksa onunlayken bile onsuzluğu yaşıyor san bil ki terkedilmişsindir yalnızlığı yaşıyorsun ama bilmeden.

::: Seziyorum ki kaçacaksın yalvaramam koşamam Ama sesini bırak bende Biliyorum ki kopacaksın tutamam saçlarından Ama kokunu bırak bende Anlıyorum ki ayrılacaksın çok yıkkınım yıkılamam Ama rengini bırak bende Duyumsuyorum ki yiteceksin En büyük acım olacak içimde Ama ismini bırak bende Anımsıyorum ki unutacaksın Acı kursun bir okyanus Ama tadını bırak bende Nasıl olsa gideceksin Hakkim yok durdurmaya ama kendini bırak bende

::: gül güzeldir dikeni olmasa sevmek güzeldir AYRILIK olmasa......

::: ~~~Ne zaman ayrılık vakti gelse,bir fırtına çıkmasına büyük,içimizdeki güllerin boynu bükük,bir zaman kalakalırım öylece,neden sonra gittiğini anlarım,içimde,güller ağlar,ben ağlarim.~~~

::: Hayatta en ACI şey, "merhaba" diyerek birlesen ellerin, Elveda diyerek ayrılmasıdır.

::: kolay mı seni unutmak bir kalemde silip atmak uğruna canımı koymuşum seni SEVIYORUM,SEVIYORUM,SEVIYORUM.

::: En değerli şey sen oldun Ve birden en değersiz ikisini de sen istedin Geldin ve gittin Sadece izlemekle yetindim.....

::: her son bir başlangıçtır…

::: Ben senin yaşadığın gizli bir macerayım, Anlatılmaz bir roman,kapanmaz bir yarayım, Sığındığın limanlar unutturamaz beni, Ben senin yüreğinde en büyük FIRTINAYIM!....

::: GITME DIYEMEDIM SANA HIÇ.GÖZLERIM GÖZLERINDE KALDI.SUSUZ ÇIÇEK BÜYÜR MÜ HIÇ...SU SENDE.ÇIÇEK BENDE KALDI...

::: gökte yıldız yok gece karanlık acı bir ıslık göz yaşlarım yanaklarımdan akar ılık ılık söyleyin uzun yıllar bumudur ayrılık

::: unutma unutulanlar unutanları asla unutmazlar!!!!!!!!

::: Simdi gidiyorum, hayatındaki son yerimi alarak.. Belki bir daha görüşemeyiz dünya hali.. Senden son bir arzum olacak.. EN SON GOZLERININ GULDUGU ANDA... BANA ASKIM DEDIGIN ZAMANDA... EN SON AGZINDAN BIRTANEMMM CIKTIGINDA...HATIRLA BENI..

::: "her şeyi sevebilirdim ama sevmeye seninle başlamasaydım " "CILEKES"

::: INSANLARI INSANLAR YIPRATIR DERLERDI INANMAZDIM... AMA SIMDI SEN BENI YIKTIN INCI TANEM

::: Gözlerim seni rahatsız ediyorsa kapatırım bir daha açmam,sözlerim seni rahatsız ediyorsa susarım bir daha konuşmam ,varlığım seni rahatsız ediyorsa ölürüm bir daha karşına çıkmam,sevgim seni rahatsız ediyorsa üzgünüm çünkü ona engel olamam

En son ozgur_06 tarafından Perş. Mart 06, 2008 12:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://ozgr.niceboard.net
gfb_efsane_061
Acemi Üye
Acemi Üye
gfb_efsane_061

Sözler..... Empty
MesajKonu: Geri: Sözler.....   Sözler..... EmptyPaz Şub. 24, 2008 10:29 pm

Bide ben yazam. Very Happy

Etme eşşeklen muhabbet küstürürsün, silme cam kırığıyla ..... kestirirsin aq Very Happy

Sözler.....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-