DUYGULARIN PAYLAŞILDIĞI MEKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DUYGULARIN PAYLAŞILDIĞI MEKAN

DUYGULAR PAYLAŞILDIKÇA GÜZELDİR (MADE IN BY OZGUR PRODUCTION)

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşk Sözleri-3

YazarMesaj
ozgur_06
Admin
Admin
ozgur_06

Aşk Sözleri-3 Empty
MesajKonu: Aşk Sözleri-3   Aşk Sözleri-3 EmptyPaz Şub. 24, 2008 10:42 pm

Sen güllere özenme,güller sana özensin,üzme tatlı canını,sen güllerdende güzelsin sevgi kadar özgür özgürlük kadar vazgeçilmezsin,canım sen her şeye değersin

Eğer sevdigin seni terk etmişse onu kendi haline bırak eğer sana dönerse zaten senindir, sana dönmezse zaten hiçbir zaman senin olmamıstır

Ben bir insanı sevme cesaretini gösterdim,sen ise bir insan olma cesaretini gösteremiyosun

İçtiğim sıgara gibisin dumanı hayalin ateşi gözlerin aranızdaki tek fark sıgarayı yakan ben beni yakan sen bazı insanlar güzel

kokan güllerin peşinden koşarken ayakları altında ezdıği masum papatyaları hiç farketmezler

Birlıkte olabilecegin biriyle degil onsuz yaşayamiycagın biriyle ol o geldiğinde boşluk dolduran degil gittiginde yari dolduruylamayanlardan olsun

Bir gün bu sokakta hıçkıra hıçkıra ağlayacagım şu lanet kadarime sitemlar edip tanrıya sondefa yalvaracagım güzel sezlerin gelecek aklıma solup gidecegim

en güzel çagımda boş sokaklara haykırdığımda artık orada olmayacagım

Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ay.ın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yagan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasun

Ne olurdu sanki arzulaya bilseydin seni arzuladığımın binde biri kadar beni ve seve bilseydin seni sevdiğimin milyonda biri kadar beni

Ben hayatta iki kör tanırım:biri senden başkasını görmeyen be ; diğeri beni göremeyen sen...

Sen doğduğun gün yağmur yağıyordu,hayır yağmur yağmıyordu gökyüzü ağlıyordu,çünkü cennet en güzel meleklerinden birini kaybetti.

Yeryüzünde bir aşk bittiğinde,gökyüzünde bir melek ağlarmış.

Aşk kaçmaktan çok kovalamak,görmekten çok özlemek,gitmekten çok beklemek,dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

ben senı hıc sevmedımkı ben senın benı sevebılme ihtimalını sevdim

Aşın kuralına uy yoksa altında ezilirsin.

Bir meyhane buldum mezarligin karsisinda. eger bana geri dönecek olursan,ya meyhanedeyim ya da tam karsisinda..

Evlenmek kafese benzer içindekiler çikmak için,disardakiler girmek için ugrasir...

Sevdiginiz zaman ask okadar büyüktürki bir bütün olarak içimize sigmaz sevdigimiz insana dogru yayilir.

Bir kişiye hak ettiğinden fazla değer verirsen ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin...

sevgiliyi aylarca göremeyen asiga, sevgili için akan gözyasi bile güzeldir ...
acının umutlarını yok ettiği yerde umutlarını yeşertecek bir sese ihtiyaç duyarsan ben hep bildiğin yerde bildiğin ğibiyim...
bin damla umut serğilsin yüreğine bin tatlı mutluluk doğsun ğünlerine binbir hayalin gerçekle buluşsun bu ğüzel yeni aşkınla birlikte

En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme,unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar....
Kaplanla göz göze gelmişl bir ceylan gibi,ürkek bakışlarımda sensizlik,ıskalanmış hayallerimde gençliğim,eremediğim vuslatlarda ümidiN.....

Elmas nasıl yontulmadan güzelleşemezse insanda acı çekmekten olgunlaşmaz....

En büyük intikam her zaman için affetmektir.....

Seni gökyüzündeki yıldızlarabenzetiyorum onlar kadar parlak ve güzelsin aranızda bir fark var onlar milyonlarca sen birtenesin.!!!

Sana herzaman yalan söylüyorum aynı o yalancı bakışların gibi.... Artık senden nefret ediyorum aynı ölümden nefret ettiğim gibi... Sana son olarak seni seviyorum diyorum güzelim aynı şimdiye kadar söylediğim yalanlar gibi...

AŞkıN ÜsTünE bASmA AyAğıN Değİl HayAtıN KaYa)

dünyada üç yanlış yaptım . doğmak,büyümek,yaşamak. bir tek doğrum vardı,seni sevmek. ama üç yanlış bir doğruyu götürür

Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir aman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek.bırakıp gitsende unuturum sanma. zaman alışmayı öğretir unutmayı asla

Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan yerlerine şebeke hatası nedeniyle ulaşamadık.şimdi yüreğimin full çeken hattıyla seninleyim...

Batarsa bi gün dikeni gülün bi gün canın yanarsa ve inanamadıysan bunun gülün dikeni olduğuna beni ara ben inanılmazlığı anlatırım sana ayrılırken sen öğrattin bana

bu dünyada sevip de sevilmemek varsa durdurun dünyayı inecek var!!!

Öğrendim ki... Hiç tanımadığın insanlar, iki saat içinde, senin hayatını değiştirir. Öğrendim ki... Anlatmak ve yazmak ruhu rahatlatır. Öğrendim ki... Duvarda asılı diplomalar, İnsanı insan yapmaya yetmez.

Öğrendim ki... Aşk kelimesi ne kadar çok kullanılırsa, anlam yükü o kadar azalır.

Çiçekler güzeldir ama güller kadar değil,hayaller güzeldir ama gerçekler kadar değil,sen güzelsin ama kalbin kadar değil,seni seven olabilir ama benim kadar değil..

Ben seni bir kez sevdim,ben sevdim dönmeyenlerdenim.ben senden birkez nefret ettim. bin kez daha nefret ederim.bir kez daha sevemem...

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız kazıyorum.Seni o kadar özledim ki şu an kalbimde bir gökyüzü taşıyorum.

Güç erkekte güzellik kadındadır.Her şeyi yenebilen güç yalnızca bir kadının güzelliğine yenilebilir...
Seni sevmemek cennetin kapılarını açacaksa eğer varsın o kapılar yüzüme kapansın sensizliğin acısıyla bin kez ölmektense bir kez ölürüm o da seninle..!!

Biz isyankar sokaklarda büyüdük gülüm anlamayız senin gibi ballı ekmek yemekten biz on yaşında dünyaya,

Seni ne zamana kadar seveceğimi sorma .çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum

üzel bir yüze sahip olmayabilirsiniz ama gülen bi yüze sahip olabilirsiniz

Ne yıldızları istiyorum gece yarılarıma.Ne güneşi istiyorum karanlığıma.Çok değil seni istiyorum yanlızlığıma

Denizler balık için lazım,sevişmek için işsiz olmak,ve geceleri duymamak için tabanların sızısını zengin olmak lazım,oysa ıslık çalmak için hiç bir şey lazım değil.

Hayatta heşey bildiğiniz gibi ama hiçbir şey eskisi gibi değil

Güneşin bile buz tuttuğu yerde yanan bir ateş görürsen bilki o senin için yanan kalbimdir

HAYAT HİÇ BİR İNSAN İÇİN AGLAMAYA DEGMEZ ZATEN DEGEN İNSAN AGLATMAZ YİNE AGLAMAK İSTERSEN BAŞINI DİK TUTKİ
gÖZYAŞLARIN AGLATAN KADAR ALÇALMASIN

Beklemenin korkunç zehri öldürmüyorsa beni, seni özlediğim içindir; yaşıyorsam, içimde umut varsa, yine seni özlediğim içindir...

Biz isyankar sokaklarda büyüdük gülüm anlamayız senin gibi ballı ekmek yemekten biz on yaşında dünyaya, Onsekiz yaşında kasıp kavuran aşklara rest cektik anlamayız senin gibi kaygan pistte dans etmeyi satmayız üç kuruş için bize hakkı olan sevenleri En güzel aşk yarım kalan aşktır..

Nasıl uzaktaki yıldızlar parlak gelirse insana,uzakata olduğun için tutkumum sana.en güzel aşklar imkansız gelir ya insana,imkansız olduğun için aşığım sana.

Seni sensiz yaşamak en kötü kaderim olsa gerek

Bir bakışın hiçbir lisanda manası yoktur,bir bakış bazen şifa bazen zehirli bir oktur...

seni tarihte araştırdım coğrafyada keşfettim fizikte formülledim matametik ile çözdüm resim ile süsledim edebiyatta ise sölüorum seni seviyorum

ATEŞİN ORTASINDAKİ AKREBİ BİLİRMİSİN-KENDİNİ YOK EDİŞİNİ,ARKAMDAN GİTME DİYE BAĞIRIYORSUN,İÇİMDEKİ O BÜYÜK
YANGINI DİNDİREBİLİRMİSİN?

Geleceksen git artık,bunca özlemden ayrılıktan sonra geleceksen git ARTIK!!!

Seni seevmek güzel şey ümitli şey en güzel sesten en güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey ama artık ben şarkı dinlemek değil şarkı söylemek istiyorum

Bilseydim hayallerimin suya düşeceğini onlara yüzme öğretirdim.

Her sevene deli denseydi,şehrin girşine tımarhane yazılırdı!!!!

Seni sevdiğimi hiç bir zaman farkedemeyeceksin ; zaten balık da üzerindeki pulları hiç bir zaman farkedememişti ...

Nasıl yasaklar çiğnenmek içinse, aşk da acı çekmek içindir.

Dalma... Düşünme... Ağlama... Hayat bu!.. mahfeder insanı mesutken... Bak ben ağlıyormuyum?.. herşeyimi kaybetmişken...
Bazı sözler wardır gözleri anlatır bazı gözler wardır sözleri anlatır bazı anılar wardır değeri geç anlaşılır birde aşk wardır o da seni anlatır

Dünyada iki kör tanıdım birincisi senden başkasını gormeyen ben ikincisi beni görmeyen sen

Ben seni deliler gibi sevdim sen beni deliyim diye sevmedin

Rger sana olan askimi bir kum tanesi anlatsaydi , sana kumsallari verirdim.

Bir gülü sevdim bir seni;gulun dıkenı var senınse kıskançlığı

Senı sevıyorum baskasını degıl senı beklıyorum yabancıları degıl hadı anla benı gel don bana mutlu hayatımıza gerı donelım askımıza acı cektırmıyelım hayatı lanetlestırmıyelım

Gözlerki birer nuru sende ilahın,gözlerki en katı zulmün ve silahın,vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin,SEN ÖLDÜRÜRKENDE VURURKENDE GÜZELSİN!!

sana aşığım güneş gözlüm

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya;YALAN.senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan

Aşık olmak yaşarken ölmek demek

Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık

Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

İnsanlar;çiçekleri severler ama koparırlar,ağaçları severler ama keserler,hayvanları severler ama avlarlar. Birisinin bana Aşk dudaklarında kahkaha değil gözlerde ki yaştır.Maksat sevgi uğrunda ölmek değil uğrunda ölecek sevgi bulmaktır!

Seni bu dünyada 10 kişi seviyorsa bunlardan biri benim. Eğer bu dünyada seni 5 kişi seviyorsa yine bunlardan biri benim eğer bu dünyada seni 1 kişi seviyorsa bu kesin benim eğer bu dünyada seni kimse sevmiyorsa bilki ben ölmüşüm

Düşünüyorumda, Düşüncelerin En güzeli, Senin Beni Düşünüp Düşünmediğini Düşünürken, Düşündüğünü Düşünmek Olsa Gerek Diye DÜŞÜNÜYORUM

Bu arta kalan hangi yaz akşamının hüzünleri oysa birbirimizin yaralarıyla sarmalıydık kanayan yerlerimizi yokluğuna dayanabilirim sandım,oysa yokluğun bir şiir ve ben şair olamadım

Zorbanın bahçesinde gül kan kokar.geçtiğin köprüleri atma çünkü hayatta o köprüleri kaç kez geçeceğin belli olmaz.gördüklerim görmediğim yaratıcıya inanmamı mecbur kılıyor.

Yumuşak konuş ki kalplerin kapıları açılsın sıcak kalpli ol ki vicdanlar düşüncelerine buyur etsin.ihlaslı davran ki tesirin sürekli olsun.

Ne olurdu bir yaprapın daha olsa! Bak sevmiyor beni işte hain Papatya!

Ask bir kaydırak ben bir salıncak sen sallan benim üstümde biz kayalım askın üztünde

Bir gun zaman kayar ellerinden tutamazsin. sel gibi akan yaslarini kurutamazsin, oylesine bendesin ve oylesine sendeyimki artik unutmak istesende UNUTAMAZSIN...

Seni dünler için sevmedim.dünler yaşanıp bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek

Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin..

Alacakaranlığı sevmem ben ya gündüz olmalı ya da gece kurşun ya namluda durmalı ya da derinden vurmalı seven ya tam sevmeli ya da çekip gitmeli

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler hepsi güzel hepsi gösterişliydi ben seni güneşim seçtim ve bir güneş için binlerce yıldızdan VAZGEÇTİM!

Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevğimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi??

Beni ateşe at vücudum yansın; bir tek kalbimi bırak çünkü orada sen varsın

Deliye sormuşlar aşk nedir diye deli cevap vermiş ben neden deli oldum diye?

Oy dilsizim oy gulmezim yagmur yureklim.Oy cicek bakisli yarim ruzgarim benim.Bulutlara yazdim seni "Yagmur Yureklim
Gülüşüne bin kurşun sıksada ölüm , unutma umuda kurşun işlemez gülüm

O kahrolası gururunu bıraktığında geri dönme çünkü;senin gururunu bıraktığın yerde BENİMKİ BAŞLAYACAK.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil onsuz yaşayamayacağın biriyle ol !!!! geldiği zaman boşluk dolduranlardan değil gittiğinde yeri dolmayanlardan ol

Dost deniz kenarındaki çakıl taşları gibidir önce toplarsın sonra birer birer atmaya başlarsın ama bazılarını atmazsın işte sen onlardansın

Geceler senı sevdiğim kadar uzun olsaydı inanki güneş bir daha hiç doğmazdı!

Eğer çölde açmış bir çiçek olsaydın seni yaşatmak için ömrüm boyunca ağlardım

Hayatta en aci sey 'Merhaba' diyerek bir;lesen ellerin 'ELveda' diyerek ayrilmasidir...

Bir bıçak gibi kalbime saplandın , seni düşündğkçe içim acıyor ...

Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim

Eger sen bir gul osaydin , seni koparmamalari icin yaninda diken olurdum

Yanık bıraktın benı turbede bır mum gıbı erıyorum dıyorum sana saka gelıyor kapattın bır zındana ebedı bır mahkum gıbı curuyorum dıyorum sana saka gelıyor

7 ayrı iklimden,7 ayrı arı getirseler ,7 ayrı arı 7 ayrı çiçeği dolaşasa ,7 ayrı bal yapsa senden tatlı olamaz

Seviyorum seni ekmeği tuza banıp ,banıp yer gibi geceleri ateşler içinde uyanarak ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi
3 yanlışım oldu tanıdım,güvendim,inandım bitek doğrum oldu sevdim herşeyden çok sevdim ne yazık ki 3 yanlış bir doğruyu götürüyormuş..

Uçurumdan düşerken tutunacak dalım olsan,ölmekten değil,seni kırmaktan korkarım.
Sevmek kan akitmaktir diyorsan dunyanin sah damarini keserim yok illaki senin kanin diyosan seni kara topraktada severim.

Seni paylaşmak yerine olmamanı tercih ederim.

Senin beni, benim seni nasıl sevdiğimi söylememek senin beni, nasıl unuttuğunu hatırlamaktan daha çok acı veriyor.

Bugün benim için yepyeni bir gün doğuyor; herşey capcanlı, herşey hayat dolu, herşey benimle duygularım hakkında konuşuyor, herşey beni duygularıma değer vermeye davet ediyor...
http://ozgr.niceboard.net

Aşk Sözleri-3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-