DUYGULARIN PAYLAŞILDIĞI MEKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DUYGULARIN PAYLAŞILDIĞI MEKAN

DUYGULAR PAYLAŞILDIKÇA GÜZELDİR (MADE IN BY OZGUR PRODUCTION)

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşk Sözleri-4

YazarMesaj
ozgur_06
Admin
Admin
ozgur_06

Aşk Sözleri-4 Empty
MesajKonu: Aşk Sözleri-4   Aşk Sözleri-4 EmptyPaz Şub. 24, 2008 10:44 pm

Dost, deniz kenarında taş toplamaya benzer önce teker teker toplarsın sonra teket teker atarsın. Ancak bazılarını atmaya kıyamazsın. Sen de atmaya kıyamadıklarımdansın...

:Ne unutacak kadar zaman geçecek, ne geçen zaman seni unutmaya yetecek. Bırakıp unuturum sanma zaman alışmayı öğretir, unutmayı ASLA !!!!

Keşke sen, ben olsan ölesiye sevmenin ne zor olduğunu anlasan ; keşke ben de sen olsam ölesiye sevilmenin tadını çıkarsam.

Çiçek sulandığınca güzel, kuşlar ötebildiğince sevimli, bebekse ağladığı kadar bebek ve herşeyi öğrendiğin kadar bilirsin. Bunu da öğren; sevdiğin kadar sevilirsin.

Gökyüzü kağıt denizler mürekkep oldu.Binlerce kez seni sevdiğimi yazdım.Sen de inandın. APTAL! Ben seni sevmedim sana TAPTIM!!!

Unutmaki sevgilim cınarlar saksıda yetismez

Kalbindeki sevgi içindeki korkuya yenik düşerse hep kaybedersin

Uçurumun kenarında ısen hayata gıcıklık olsun diye gülümse

Duyuyorum sana dokunamamanın ezikliğini yaşıyorum aşkın rezilliğini,inan bitanem yanımdayken çekiyorum en çok hasretini

Dağlara şahinlerde çıkar yılanlarda tek fark tek fark birisinin uçarak diyerinin sürünerek çıkması

Allahım canımı öyle bir sonbahar günü alki o vefasız ne yapıp edip mezarıma koyacak bir gül bulamasın

Hayatta hiç kimse için ağlamaya değmez. Zaten ağlanacak kişi seni ağlatmaz. olurda bir gün ağlarsan eğer başını dik tut ki gözyaşların ağladığın kişi kadar alçalmasın.

Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum,üzerine tüm duygularımı yüklediğim,yıldızı al,yüreğimden yüreğine yollar var,hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla...

Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!

Gözleriyle gözlerine göz koyanın gözlerimle gözlerini oyarım gözlerini gözlerden sakın gözlerin gözlerime lazım...(MİNE)
Bir pınarsın içilen ama kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, özlenen sen, özleyen sen, özleten sen, varken doyulmayan yokken dayanılmayan...

Sana karanfilin sadakatini, sümbülün baglılıgını, çigdemin nesesini, lalenin gururunu, meneksenin tevazusunu, gülün saadetini versem bana ne dersin..?

Bu güzellik. bu zeka. bu anlam dolu gözlerin büyüsü, allah bütün güzellikleri bir arada toplamıs. eeee benden çok bahsettik senden naber...

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz. bir yürek düsün sevgisiz, bir bahar düsün çiçeksiz, bir de beni düsün sensiz...

Hayata tiyatro dediler herkese bir rol verdiler. En zor rolü bana nasip ettiler önce SEV sonra UNUT dediler. Bense rölümü basaramadim, SEVDIM ama UNUTAMADIM!

Seni her özlediğimde gökten bir yıldız eksilseydi gökyüzü kapkaranlık olurdu.

Aşk bir futbol topuna benzer önce peşinden koşarsın sonra tekmeyi atarsın

Nasıl uzaktaki yıldız parlak geliyorsa insana,uzakta olduğum için tutkunum sana,hani en güzel aşklar imkansız gelirya insana imkansız olduğun için gülüm aşığım sana..

İnsanlar çiçekleri secerler ama koparırlar agacları severler ama keserler hayvanları severler ama avlarlar birinin bana seni seviyorum demesinden cok korkuyorum

Gönül Verse Bile Vicdanın el vermez. Belki Bir Gün bırakıp gider o mesut yarin mutluluk veren elleri.Ama o elleri baska kimler tutar kim bilir sevgilinin yarasına bilmeden tuz basar

Hayatın hızıyla yaşadık o aşkı, her şey bir anda başladı, yaşandı ve bitti...yan yana gidip de bir süre, ayrı yönlerde uzaklaşan iki tren gibi...

Bir delinin seni öpmesine izin ver ama bir öpücüğün seni deli etmesine asla

Hayatım boyunca sana hep seni seviyorum dedim.Sen de inandyn.. Ben seni hiç sevmedim ki aptal! Sana taptım!

Günün en tatlı esintiyle bir yudum sevgi gönderiyorum, pencereni aç, al onu içeriye, içine öek ve kalbinin en kuytu köşesinde benim icin sakla...

Aşk uğruna ölmek kolaydır,uğrunda ölünecek aşkı bulmak zordur.

Bir uçurum önündeyım bır adım atsam uçacağım hayallerimle gökyuzüne bir tek pişmanlığım kalacak geriye senı sewdiimi söyleyemedim yüzüne...

Çek kopyanın hasını çekme karne yasını

Aşk bir muz kabuğudur tek farkı üzerine bastığında ayağının değil hayatının kaymasıdır.

Sabah yemek yemiyorum çünkü seni düşünüyorum, öğlen yemek yemiyorum çünkü seni düşünüyorum, akşam yemek yemiyorum çünkü seni düşünüyorum, geceleri uyuyamıyorum çünkü çok acıktım!!!

Her dostluğun gökyüzünde bir meleği varmış, yeryüzünde biten her dostluk için gökyüzünde bir melek ağlarmış, sana ant olsun ki bizim meleğimiz asla ağlamayacak...

Eğer aşk gaz lambası olsaydı ben hiç elektrik kullanmazdım

Sınava kopyasız girmek savaşa silahsız girmeye benzer

Bir çok yıldız gördüm hepsi parlaktı hepsi ulaşılmazdı ben seni güneşim seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim (yeliz)
Ağlarsa anam ağlar gerisi playback yapar

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

Bana bakan gozlerın bugun neden buruktu anlasılan bıtanem o gozler benı coktan benı unuttu

Bir gün daha doğdu sonsuz umutlar taşıyan eşsiz duygularla..umarım bu günde gelecek güzel günlerin habecisidir.

Sevgi emek sevgi çaba katlanmak zorsa bunlara kolay olanı dene çek git bakmadan ardına.

Yaşam gücümü alırken inan hergün senden,olur ya ecel gelir göçerim bu alemden,ufak bir fısıltıyla yeterki seslen sesini heryerden duyar,yine saan koşarım ben!

Sevmek her zaman sahip olmak degildir.Sevmek bazen vazgeçmek demektir.İşte vazgeçiyorum.

Sensiz yorgun ve bezgin sürüklenip gidiyorum,tattığım zevkler bile beni avutacağı yerde,ayrılığın acısını daha da arttırıyor,biz herşeyde birbirimizin yarısı idik;şimdi ben senin payını çalar gibi oluyorum

Uçurumun kenarındayım HIZIR , bir dilber belasının koynunda , gel desem ,gelmiyor ne bana çok uzak ne bana çok yakın

Karamsar olmak zor değil. zor olan çılgın bir fırtınadan sonra gökkuşağı gibi gülümseyebilmektir

Gülme için mutluluğu beklersen bir tebessüm edemeden ölürsün

Hayatta neyin öneli olduğunu keşfetmek için bir felaket beklememek gerekir

Kucaklamaya kollarının yetmeyeceği bir ağaç bir tohumla başlar. en uzun yolculujlar bir adımla başlar.gerçek sevgiler ise küçük bir tebessümle başlar

Hayatt iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak sen diğeri senden başkası olmayacak sen.....

Bırak da aksın zaman bırak coşsun saatler bırak kaçsın yelkovan kovalasın akrepler bırak haykırsın hayat inlesin yerle gökler nasılsa biryerlerde seven kalp seni bekler

Yağmurlardan sonra büyürmüş başak meyveler sabırla olgunlaşırmış birgün gözlerimin ta içine bak anlarsın ölüler niçin yaşarmış yağmurlardan sonra büyürmüş başak

Sevmek sevilmek kadar güzel olsaydı sevilenler de severdi

Aşk bazen azan bazen aglayan bazende gozlerden akan yaslarla cosan ama en onemlisi her zaman var olan ezeli bir savastir
Sen dudaklarımda hece olsaydın,seni kaybetmemek için asla konuşmazdım

Tecrübe hayatta yenilen kazıkların bileşkesidir.

Sevmek ölmektir bence bende sevmiştim ölmeden önce

Bence ask! Okyanusun en derin yerinde nefes almaktır...Asiginla...!

Bana dünya yuvarlaktır derdin dediğin doğruysa neden geri dönmedin?

Aşk deniz kenarındaki taşlara benzer önce birer birer toplarsın,sonra yavaş yavaş atmaya başlarsın ama bitanesini atmaya kıyamazsın"atmaya kıyamadığımsın

Ayrılıklar büyük sevgileri dahada büyütür küçükleri ise bitirirmiş tıpkı rüzgarın mumu söndürdüğü ateşi küllendirdiği gibi
Mazideki izler ,hayattaki filizler sana bakan bu gözler,daima DENİZGÖZLÜMÜ özler.

Sevdiğin ve sevebildiğin müddetçe sevdiğine herşeyini verdiğin ve verebildiğin müddetçe gençsindir

Bilmezler yalnız yaşamayanlar ne kadar korku verir yalnız yaşamak

Bakıpta güldügün o anlarin tutamaz yerini hiç kimse!!!

Bu gece pencereni açık bırak uzaklardan bir kuş uçurdum biraz yorgun, biraz ıslak kulağına SENİ ÇOK SEVDİĞİMİ fısıldayacak...

Bizim isyanımız sokaklara güselim! kaldırım başlarında aç yattığımız zamanlara... bizim isyanımız senin gibi kahpelere değil güzelim! sevip terkedildiğimiz zamanlara...

sen bunları anlamazsın BEBEĞİM! çünkü senin isyanın beni sevdigin zamanlarda olmuştu...
http://ozgr.niceboard.net

Aşk Sözleri-4
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-