DUYGULARIN PAYLAŞILDIĞI MEKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DUYGULARIN PAYLAŞILDIĞI MEKAN

DUYGULAR PAYLAŞILDIKÇA GÜZELDİR (MADE IN BY OZGUR PRODUCTION)

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşk Sözleri-5

YazarMesaj
ozgur_06
Admin
Admin
ozgur_06

Aşk Sözleri-5 Empty
MesajKonu: Aşk Sözleri-5   Aşk Sözleri-5 EmptyPaz Şub. 24, 2008 10:44 pm

Seni tanimadan önce yalnizligi;Seni tanidikten sonra varolmayi;Sensiz kalinca yok olmayi ögrendim.

YAZIN KAVRULAN SICAGINDA AY GECENİN KARANLIĞINA GÖLGE DÜŞÜRDÜĞÜ ZAMAN YÜZÜNDE SONSUZ BİR TEBESSÜM GÖNLÜNDE SEVGİLERİN EN YÜCESİYLE MUTLU OL.

RAHATSIZ OLUYORSAN BAKISLARIMDAN,KAPATIRIM GÖZLERIMI,BIRDAHA ACMAM!VARLIGIMDAN RAHATSIZ OLUYORSAN,ÖLDÜRÜRÜM KENDIMI,BIRDAHA CIKMAM KARSINA!EGER SENI RAHATSIZ EDEN "SEVGIMSE",ÜZGÜNÜM,BUNA ENGEL OLAMAM!!! ;o)))

Sevmek uykuda O'nu sayıklamaktır.Sevmek O varken Bendemeyi unutmaktır.Sevmek O yokken zindanı tatmaktır.

AKLIMA GELMEZDI BÖYLESI BIR SEVDA. NASIL OLDUYSA ASIGIM BEN SANA. SAGIMDA SOLUMDA HERZAMAN YANIMDA... BASKA BIR SÖZÜM YOK, TEK SEN VARSIN CANIMDA

ÖnCe düŞtüĞüMde KaLKmaYı öĞReNdiM.SonRa aLeVe doKuNduĞuMda aCıYı...SeVmeYi öĞReNdiM SeviLMeYi..SonRa TeRKediLip bekLemeyi..SayeNde uNuTuLMayı da öĞReNdiM..heR ŞeYi öĞReNdiM de yaLnız uNutMaYı öĞReNeMeDim

Karanlık aydınlıktan,yalan doğrudan kaçar. Güneş yalnız doğsa da etrafa ışık saçar. Üzülme doğruların kaderidir yalnızlık,kargalar SÜRÜYLE ama kartallar YALNIZ UCAR!

aşkımız şekerden, sevgimiz tuzdan, evimiz ateşten... bir gün ne oldu biliyormusun ? Yağmur yağdı.

Senle ben Batı Doğu ama Dünya Yuvarlak,unutmaki yollar kavuşmak içindir. bir gün bir yelerde mutlaka tekrar buluşacağız arkadaş

Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla hiyarin teki oldugunu anlaman arasinda geçen zamandir.....

Meleklerin saçlari salkim salkim, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kustüyü vadiler. Bulutlara öyle baktim. Ama simdi yalnica günesin önünü kesiyorlar, yagmur ve karla kapliyorlar her yeri. Çok sey var yapabilecegim, bulutlar çikmasalar yoluma...

Ask gözlerde baslar, dudaklara iner, kalbi fetheder, tekrar gözlere çikar, yas olup iner

Ask bir güle benzer; çiçek kisminda askin sonsuzlugunu yasarsin, diken kisminda ise sonsuz acilari tadarsin...

Yarinlardan umit etme! Bugunlerde yarinlarin umitleri degilmiydi.

Giden dolu dolmu$larin, otobuslerin ve erkeklerin arkasindan aglanmaz; cunku biri gider, biri gelir.. (Ama Giden hep kovalanir)

Hissettigin hisleri hissettigini hissettigin an hissettigin his ASKTIR...

Ask kalbimizin saygisiz misafiridir ; bize sormadan gelir , bize sormadan gider.

Bir deliye, a$k nedir diye sormu$lar;"Ben niye deli oldum?" demi$..

Eger birini seversen serbest birak. Donerse senindir, donmezse zaten hich senin olmami$tir.

Insanlar baslarina gelenler için hep içinde bulunduklari durumu suçlarlar. Ben durumlara inanmam. Bu dünyada basarili olan insanlar istedikleri durumlari arayan ve bulamadiklari zaman onlari yaratanlardir.

Baska insanlarin hayatlarini aydinlatanlar kendileri de bu isiktan uzak duramazlar.

Insan nereye yelken açtigini bilmedikçe hiçbir rüzgar dogru rüzgar degildir..

Dogru zamanda söylenmis bir özdeyis, acikmis olana ekmek vermek gibidir.

Birgun hep di$ariya baktigin camdan degil, hep di$ariya baktigin cama bak...

A$k bir tur$u suyuna benzer. Icmeyenin agzini sulandirir, icenin midesini bulandirir..

A$k onun her fiskesinde, birkez daha kanlar icinde uzun uzun can ceki$mektir.

Gerçek dostlar yildizlara benzerler , karanlik çökünce ilk onlar gözükürler.

Gerçek dostluklarda yaratilislari bayagi olanlarin hiç bir zaman göremeyecegi bir seviye vardir.

A$k azaplarin en e$sizi sevinclerin en derinidir.

Elde ettiklerimizle geçinebiliriz ama ancak verici olursak anlamli bir hayat sürdürebiliriz..

Insanlar baslarina gelenler için hep içinde bulunduklari durumu suçlarlar. Ben durumlara inanmam. Bu dünyada basarili olan insanlar istedikleri durumlari arayan ve bulamadiklari zaman onlari yaratanlardir.

Baska insanlarin hayatlarini aydinlatanlar kendileri de bu isiktan uzak duramazlar.

Insan nereye yelken açtigini bilmedikçe hiçbir rüzgar dogru rüzgar degildir..

Dogru zamanda söylenmis bir özdeyis, acikmis olana ekmek vermek gibidir.

Bir kapi kapandiginda digeri açilir; ama biz genellikle kapanan kapiya öyle uzun süre pismanlikla bakariz ki, hangi kapinin açildigini fark edemeyiz.

Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldir.

Dehanin onda biri hayal gücü , onda dokuzu terdir.

Insani az bilmek kadar kuskulandiran hiç bir sey yoktur.

Insan, hayatinin dörtte üçünü yapamayacagi seyleri istemekle geçirir.

Sürekli olarak kendini yönetebilmek, insanin sahip olabilecegi en degerli yeteneklerden birisidir.

Aptal , susarak kazandiklarini konusarak kaybedendir.

Eger kendinizi disipline edemezseniz , baskalari tarafindan disipline edilirsiniz.

Is yasaminda tatminsizlik , gelisme ve büyüme için sarttir.

Ne tarafa gidersen git , gittigin yol rüzgara karsi ve yokustur.

Basarinin sirri detayda gizlidir.

Açikca nefret etmek , asil düsüncesini gizlemekten daha soylu bir davranistir.

Affetmek zaferin zekatidir.

Akilli konusur , çünkü onun söylemek istedikleri vardir. Aptal konusur , çünkü kendisinin bir seyler söylemek zorunda oldugunu sanir

Basa gelen cehaletlerden baskalarini sorumlu tutmak cehalet alametidir.

Baskalarini ziyaret ve onlara hediye vermek kalplerin kilidini açan iki altin anahtardir.

Bazi kisiler için baskalarinin kusurlari birer hazinedir. Onlari bulmak için her türlü yola basvururlar.

Bazilari büyük dogar , bazilari büyüklügü kazanir , bazilarina da büyüklük yakistirilir.

Bilgi , insani kuskudan ; iyilik , aci çekmekten ; kararli olmak , korkudan kurtulmaktir.

Bilginin efendisi olabilmek için , çalismanin esiri olmak gerekir.

Bilgisine göre davranmayan kimse , üzerine kitap yüklenmis hayvandan baska bir sey degildir.

Bilgisizligin üç biçimi vardir ; gerekeni bilmemek , kötü bilmek , gereksiz seyi bilmek.

Ask dudaklarda kahkaha degil, gözlerdeki yastir. Maksat sevgi ugrunda ölmek degil, ugrunda ölecek sevgi bulmaktir...

Ask bir elma sekeridir. Sekeri yersin sapi kalir...

Aski reddetmek; günesin batisini görmekten üzüntü duydugun için, dogusunu izlemeden zevk almayi reddetmek gibidir....

En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumusak ilik en sert kemigin içinden çikar.

Bir silahim olsaydi, bir silahim..Yoksullugu sakagindan, kaybetmeyi kalbinden, ve sensizligi alninin tam ortasindan vururdum.

A$klar irmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok... Kiminde ellerin islanir yalnizca kiminde ruhun yikanir boydan boya.

Tanrım beni bir son bahar günü öldürki o zalim mezarıma getirecek bir gül dahi bulamasın !!!!

Sana olan aşkım içimde çyle büyük bir ateş ki! söndüğünü sandığın anda bile dünyayı kül edecek kadar yakıcıdır....

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun hangi yoldan geçersen geç seni sewdiğimi okuyacaksın...

Düşünüyorumda düşüncelerin en güzeli senin beni sewdiini düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum

Sevmek çaydır sevilmek şeker, bizim gibiler çayı,şekersiz içer...

Kalbime çok kızıyorum. Benim içimde ve bana ait olmasına rağmen senin için atıyor!!!

Hayatta gözyşlarının tek nedeni mutluluğun olsun BİTANEM

Beni ateşe at, vücudum yansın. Ama sadece kalbimi bırak, çünkü; orda sen varsın...

Sensizliği de sevdim ben: Çünkü; sensizliğin içinde de sen vardın...

Hayatta üç şeyi sevdim: Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki bir gün seversin diye...

Aşka kan dökmek diyorsan eğer; Sana dünyanın şah damarını keserim. İlle de senin kanın diyorsan; mühim değil, ben seni toprakta da severim...

Hayatta üç şeyi sevdim; seni, kalbimi, ümit etmeyi: Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki bir gün seversin diye...

Çalmasın kalbini bende başkası çalsalar bile açma kapıları kimseye çünkü içeride ben varım..

Yalnizlik gecelerin,Umit bekleyenlerin,Hayal caresizlerin,Yagmur sokaklarin, Tebessum dudaklarin, Sen ise yalniz benimsin birtanem

Bir sıcak yüz aradım su tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darılmış bana.ne derdimi soran var ne tanıdık bir çehre.ne tarafa uzansam ellerim boş kalıyor,mutlu olan kimseler hüznümü arttırıyor.

ne tadı var ne tuzu bu manasız hayatın yedı kat yabancılar yine de senden yakın.görüyorsun halimi buna sebep sen oldun binbir derdin ıçınde beni yapayalnız koydun.duşünmedinmi bir an benimde

bir kalbim var.allah büyüktür elbet ağlatan bir gün ağlar!!!

Zamansız yağan yağmur bulutu gibi gelıp oturacağım gözbebeklerıne ağlayacaksın,bır burukluk duyacaksın vefasız yüreğinde benı unutmayacaksın,bır kabus gibi uykularını böleceğim gece yarısı,nasıl ben senı unutmadıysam sende benı unutmayacaksın...

Kalbim seni unutacak kadar adi ise duygularım onu parçalayacak kadar asildir

Karanlıkta ışıksız kalırsan eğer beni düşün, O zaman ne karanlık korkutur seni ne de zalim soğuk üşütür. Sevginin sıcak elleri ellerindedir !!

Biz anlamayız zenginler gibi parlak taşlar üzerinde dans etmekten ama elbette ki biliriz allahına kadar sevmeyi

Erkekler araba gibidir,dikkat etmezsen altinda kalirsin...kadinlar zarfa benzer önce yalar sonra postalarsin......

Sana ne demeliyim???Hayatım desem hayat kısa,güneşim desem güneş batıyor, çiçeği desem o da soluyor...Sana canım demeliyim çünkü bu can seninle yaşıyor!

Birlikte olabileceğin değil,onsuz yaşayamayacağın biriyle ol!Geldiğinde boşluk dolduranlardan değil,gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun!!!

Yarı dalgalı olmalı deniz.Ya durulmalı ya da kudurmalı.Sonuna kadar batmalı hançer ya da hep yerinde durmalı.Yarı gönül vermemeli insan ya sevmeli ya da terketmeli

Eğer ölmek istiyorsan bana gelde sana sensizliğin nasıl bir ölüm olduğunu göstereyim.

Tatli biri vardir sevilmeye deger,güzel biri vardir görülmeye deger, iyi dostlar vardir özlenmeye deger , ama birde biri varki can vermeye deger,mesajimi okuyorsa eger!!!!

İnsan vardır sevgilerin en yücesine layık ,insan vardır sevgilerin en yücesini versen bile aşağılıkk...

Seni her düşündüğümde cebime bir kuruş koysam şu an zengin bir insandım(seni çok seviyorum

Bir soluk kadar yakın,yıldızlar kadar uzak derler sevgi için...uzanırsın yetişemezsin,yetişirsin dokunamazsın,dokunursun vazgeçemezsin,vazgeçersin ama UNUTAMAZSIN!!!

Özgür Doğmamış Olabilirsin Ama Özgür Ölmelisin

Beyaz bir güvercin gönderiyorum. kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sefkat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda kocaman bir sevgi öpücügü.

Sevmek ölmektir bence;bende sevmiştim ölmeden önce..

Seni hiç sevmemezlik etmedim etmem edemem, seni hiç aldatmadım, aldatmam, aldatamam,ama senin hemen unutuveririm. niye mi? çünkü sen bunların hiç birini yapmadın!!!

Sozun siirlerin mukemmelidir.Senden baskasini seven delidir.Yüzün çiçeklerin en güzelidir.Gözlerin bilinmez bir diyar gibi..

Eger bir gün bir rüzgar eserse oralara benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla

Dün bir yolcu ugurladim nemli gözlerle onu tek kelimeyle ugurladim güle güle gül dudaklarindan duydum dönecegim tüm kalbimle haykirdim BEKLEYECEGIM...
http://ozgr.niceboard.net

Aşk Sözleri-5
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-